Bleší trhy

Kdy: 25.8.2018 08:00

Pro nakupující skvělá příležitost nakoupit zajímavé věci většinou za velmi výhodné ceny, prodávající si zde může přivydělat prodejem věcí, které sám už nepoužívá, ale mohly by posloužit někomu dalšímu. Akce probíhá za každého počasí v kryté hale. Parkování u haly.

Pro prodávající

Na Bleších trzích si můžete přivydělat prodejem věcí, které už nepotřebujete a taky si užít kouzlo smlouvání. Prodávat zde může KAŽDÝ! Jistě se doma najdou starožitnosti, nebo jen věci, které už delší dobu plánujete odnést do bazaru. Prostě je v sobotu ráno naložte do auta a navštivte naše BLEŠÍ TRHY!

Pronájem prodejního místa od 50 Kč, prodávat můžete cokoli. Děti do 15ti let prodávají zdarma (pouze v doprovodu rodičů). Jde o to, dobře prodat, dobře koupit a užít si atmosféru, kde není pevná cena. Přijďte si zasmlouvat.

Pro nakupující

Co by byly bleší trhy bez kupujících. Zde můžete "ulovit" zajímavé kousky s výrazně nižší cenou, než byla ta původní. Lyže, kolečkové brusle, hokejky, kola...to vše a mnohem víc si už našlo svého kupce na Bleších trzích na Výstavišti Přerov.

Tak jako na všech akcích Výstaviště Přerov je pro návštěvníky samozřejmostí parkování přímo u haly. Prodávající smí vjet s autem až do haly, aby se nemuseli namáhat s přenášením zboží.

akce probíhá za každého počasí, v kryté hale
parkování u haly
prodejní místo od 50 Kč
děti do 15let prodávají v doprovodu rodičů zdarma